Проведено спільну нараду з приводу співпраці та налагодження взаємодії з фахівцями КУ Центр надання соціальних послуг щодо запобігання домашньому насильству

Дата: 15.02.2024 11:30

14 лютого 2024 року в Шаргородській міській територіальній громаді відбулася спільна нарада з приводу співпраці та налагодження взаємодії відділення поліції №2 Жмеринського районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області з фахівцями комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради  щодо запобігання домашньому насильству.

В нараді взяли участь директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради Людмили Каспрук,  інспектор з ювенальної превенції сектору превенції відділення Жмеринського РВП ГУНП у Вінницькій  області Руслан Форостяний, старший дільничний офіцер поліції відділення поліції №2 Жмеринського РВП ГУНП у Вінницькій  областіІгор Солодчук,дільничний офіцер поліції відділення поліції №2 Жмеринського РВП ГУНП у Вінницькій  області Оксана Малинич, фахівці відділення соціальної роботи КУ Центр надання соціальних послуг.

Учасники наради обговорили практичні аспекти реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», проблемні питання, що стосуються виявлення випадків домашнього насильства, вчасного реагування на них та надання комплексної допомоги постраждалим особам.

Окрему увагу приділено питанню профілактики вчинення насильства стосовно дітей в умовах воєнного стану.

За результатами наради були прийняті відповідні рішення, зокрема щодо

проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з питань запобігання та протидії випадкам домашнього насильства, насильства за ознакою статі, торгівлі людьми, формування нетерпимого ставлення до насильства та дотримання прав і свобод людини і громадянина; посилення контролю за особами, які вчиняють домашнє насильство, взаємодію та обмін інформацією з зацікавленими відомствами та органами державної влади та місцевого самоврядування.