Ментальне здоров’я дітей під час війни: поради батькам та опікунам
За даними ВООЗ, половина всіх психічних недуг починається у віці близько 14 років, але ці захворювання не виявляють і не лікують. Депресія є третьою найпоширенішою причиною тягаря хвороб серед підлітків.
Саме у підлітковому віці висока важкість до отримання травматичного досвіду, і якщо залишити його без уваги, у подальшому це може призвести до розвитку психічних захворювань.
«Байдужість дорослих до цих почуттів – те, на що ми не маємо права. Дитині завжди потрібна старша рука, за яку вона може взятися, щоб здолати труднощі», – у цьому переконана перша леді України Олена Зеленська.
У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров‘я «Ти як?» спільно з ЮНІСЕФ було розроблено збірку «Ментальне здоров’я дітей під час війни: поради батькам та опікунам».
Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна підкреслила, що збірка допоможе пережити кризові ситуації і дітям, і підліткам, і дорослим.
«У ній є інформація про ознаки, які вказують на потребу звернутися по психологічну підтримку, техніки допомоги для стабілізації психоемоційного стану, а також необхідні контакти фахівців». - зазначила Наталя Заболотна.
Перегляньте та збережіть собі за посиланням.