Допомога фронту

Дата: 15.03.2024 19:01

Продовжуємо підсилювати наших бійців-земляків на фронті.

За кошти бюджету Шаргородської громади було закуплено та передано захисникам шини для військової техніки. Як видно на світлині, «взуття» для авто воїни вже отримали.

Шини на фронті досить розхідний, але вкрай необхідний, матеріал. Наші військові потребують їх постійно, адже транспорт має бути завжди напоготові. Колеса доводиться перевзувати регулярно.

Така допомога повсякчас актуальна і залишається  в пріоритеті роботи міської ради.

Також бійцям, на передову, було передано продукти харчування, які на прохання міської ради, приготували працівники Шаргородського ЗДО №3 (директор Костинчук Тетяна Юріївна). Частину продуктів було надано жителем Шаргородщини Кучинським Михайлом Макаровичем. Ми щиро вдячні усім, хто долучився до цієї благодійної справи, допоміг нашим оборонцям відчути частинку родинного тепла і смак домашніх страв.

Робота продовжується… Разом до Перемоги!