Розпорядження міського голови від 25 березня 2024 р. №10 «Про закінчення опалювального періоду 2023-2024 років»

Дата: 29.03.2024 09:22

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ, ЖМЕРИНСЬКИЙ РАЙОН

ШАРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКОГО ГОЛОВИ  №10

25  березня 2024 р.                                                           м.Шаргород

Про закінчення опалювального

періоду 2023-2024 років

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року №630 (зі змінами), правил надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів від 21 серпня 2019 року №830 (зі змінами):

1. Завершити опалювальний період 2023-2024 років в закладах освіти, культури, медицини, адміністративних будівлях комунальної власності Шаргородської міської ради,  які працюють з використанням природнього газу як енергоносія.

2. Вважати останнім днем опалювального періоду 31 березня 2024 року.

3. В разі зниження середньодобової температури повітря нижче +8С протягом трьох діб, під особисту відповідальність керівників бюджетних закладів Шаргородської міської ради, для підтримки належного температурного режиму, дозволити опалення приміщень в дошкільних закладах, установах освіти, культури та медицини без використання природного газу.

4. Рекомендувати керівникам комунальних установ, закладів, організацій Шаргородської міської ради забезпечити своєчасне завершення опалювального періоду.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Артема Соляника.

Міський голова                     Володимир БАРЕЦЬКИЙ