Нагороди – мотивація для подальших перемог

Дата: 05.04.2024 10:53

Усі досягнення, якими славиться наша громада, складаються зі щоденної праці знань і талантів її мешканців.

Сьогодні серед нагороджених - Шаргородська міська рада, яка посіла ДРУГЕ МІСЦЕ у рейтингу на кращу організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи у 2023 році серед міських територіальних громад Вінницької області.

Сесію міської ради відвідали почесні гості: заступники голови громадської організації ВФСТ «Колос» Вінницької області Вадим Мохник та Валерій Швець, які за підсумками минулого року нагородили громаду за зайняте почесне ІІ місце в рейтингу.  Нагороду отримав міський голова Володимир Барецький та голова місцевого осередку «Колоса» Олег Сікорський. Також нагородили найактивніших меценатів, які сприяли та підтримували команди: Володимира Павельського, Артема Соляника, Віталія Майданюка, Олександра Намакарського, Івана Палія.

Продовжуючи щорічну практику відзначення талановитих дітей Шаргородської територіальної громади та їх наставників за досягнуті успіхи у навчанні і спорті, 03 квітня 2024 року у міській раді відбулась церемонія нагородження представників молодого покоління Шаргородщини, які показали вагомі результати та здобутки у галузі спорту.

Тож Грамотами міської ради та грошовими подарунками міським головою відзначено:

1. Учнів Шаргородської комплексної дитячо-юнацької спортивної  школи переможців та призерів  Чемпіонату області з боксу:

КРИШИНУ Івана – за зайняте І місце в Чемпіонаті області серед юнаків 2008-2009 рр.н.;

ДІДИКА Андрія – за зайняте ІІ місце в Чемпіонаті області серед юнаків 2008-2009 рр.н.;

СОЛЯНИКА Вадима - за зайняте ІІІ місце в чемпіонаті області з боксу;

РЯБОГО Миколу - за зайняте ІІІ місце в чемпіонаті області з боксу.

2. Учнів Шаргородської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи переможців та призерів  Чемпіонату області з дзюдо:

САПІЖАКА Іллю - за зайняте ІІ місце в чемпіонаті області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2007-2009 рр.н.;

КУЦОЛАПСЬКОГО Ярослава - за зайняте ІІІ місце в чемпіонаті області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2007-2009 рр.н.;

МАРЧУК Діану - за зайняте ІІІ місце в чемпіонаті області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2007-2009р.н..

3. Ученицю Шаргородського ліцею №2, СІДЛЕЦЬКУ Вікторію за зайняте:

- І місце на Чемпіонаті України з велосипедного туризму, дистанція    “Велокрос”;

- І місце на Чемпіонаті України з велосипедного туризму, дистанція “Тріал”;

- І місце на Чемпіонаті України з велосипедного туризму, дистанція “Смуга    перешкод”;

-  І місце на Чемпіонаті України з велосипедного туризму в особистому заліку на “Комплексній дистанції”;

-  І місце на Чемпіонаті України з велосипедного туризму в загальнокомандному заліку;

- І місце на Чемпіонаті області зі  спортивного орієнтування бігом;

- ІІ місце на Чемпіонаті України з трейлового орієнтування.

4. Учня Шаргородського ліцею №2 ОБУХОВСЬКОГО Артура за зайняте І місце в Чемпіонаті України велосипедного туризму.

5. Ученицю Шаргородського ліцею №2 ФЕДОРИШЕНУ Анастасію за зайняте І місце Чемпіонаті України з трейлового орієнтування.

6. Ученицю Шаргородського ліцею №2 СІДЛЕЦЬКУ Марію за зайняте І місце Чемпіонаті України з спортивного орієнтування бігом.

7. Команди – переможці  обласних спортивних змагань:

Футбольну команду дівчат 2009-2010 рр.н. Шаргородської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи  за зайняте І місце в чемпіонаті Вінницькій області з футзалу серед дівчат 2009-2010 рр.н.;

Волейбольну команду дівчат Шаргородської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи  бронзових призерів Чемпіонату  області «Золотий колосок».

Команду COOL-Games Шаргородського ліцею №2 за зайняте ІІІ місце в обласних  молодіжних спортивних іграх (Гімназіада) серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Вітаємо талановитих шаргородців та їх наставників з перемогами! Бажаємо юним спортсменам здоров’я, миру та руху вперед, до нових вершин! Керівникам – наснаги у подальшому вихованні талановитих українців!

Нехай вас завжди супроводжує успіх! Пишаємось вами!