Шаргородщина приймала третій районний етап наймасштабнішого проекту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 16.04.2024 13:48

У межах проекту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»  на базі Шаргородського ліцею №2 відбувся третій районний етап змагання. Першість району виборювали волейбольні команди дівчат. В запеклій боротьбі зійшлися юні волейболісти із 7 громад.

Привітати і підтримати учасників районного етапу та урочисто відкрити змагання завітали: міський голова Володимир Барецький, заступник начальника Жмеринської військової адміністрації Вадим Соляник,  заступник міського голови, заступник Національного Олімпійського комітету України у Вінницькій області Артем Соляник, начальник відділу освіти і спорту Сергій Іванець, які побажали перемоги найсильнішим.

Урочисту частину змагання розпочали хвилиною мовчання. Всі присутні  вшанували світлу пам’ять загиблих воїнів та подякували за їх щоденний захист.

Позитивну, драйвову атмосферу в залі створив зразковий танцювальний колектив «Роял-Денс» (керівник Тетяна Винокур).

Натхненно, сильно  та потужно виступали кожна із команд. Юні спортсмени показали цікавий, емоційний волейбол.

В результаті запеклої боротьби місця розподілились наступним чином:

І місце -  волейбольна команда Жмеринського ліцею №5

ІІ місце - волейбольна команда Шаргородського ліцею №2

ІІІ місце – команда Чернятинської гімназії.

Переможців та призерів нагородили кубками, дипломами, медалями із логотипом змагання.

Спорт об’єднав нас навколо спільної мети та залишить незабутні сліди в історії проекту.

Разом переможемо!