Якими послугами служби зайнятості можуть скористатися ВПО?

Дата: 19.04.2024 11:56

Служба зайнятості пропонує низку сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні переселенців на новому місці.

Для того, щоб скористатися деякими послугами, навіть не обов’язково реєструватися в центрі зайнятості.

Нагадаємо, які послуги можуть отримати ВПО. Серед найпопулярніших:

1. Працевлаштування
  • Індивідуальний підбір роботи, профорієнтація для кожної людини з урахуванням освіти, професійного досвіду, побажань.
  • Сервіси з пошуку роботи з дому: Єдиний портал вакансій та Електронний кабінет шукача роботи.
  • Можливість участі у суспільно корисних роботах, що фінансуються службою зайнятості.

1. Професійне навчання
  • Навчання безробітних за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.Таке навчання здійснюється на замовлення роботодавця за робітничими професіями, які мають попит на ринку праці.
  • Отримання ваучера, що дає змогу безоплатно підвищити свій професійний рівень.

1. Надання грантів для створення або розвитку власної справи
  • «Власна справа» - розмір мікрогрантів становить від 50 до 250 тисяч гривень.
  • «Грант для ветеранів» - розмір гранту від 250 тисяч до 1 мільйона гривень. Подача заявок на грантові програми відбувається через ДІЮ. Умовою отримання грантів є створення робочих місць.

1. Програми підтримки роботодавців, що беруть на роботу ВПО
  • Підтримка роботодавця у вигляді компенсації на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (за умови працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа ВПО);
  • Компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (за кожну працевлаштовану особу з числа ВПО);

Є питання? Телефонуйте на гарячі лінії Вінницького обласного центру зайнятості (063) 814-53-38, (050) 195-09-24, (067) 151-33-20 або пишіть у Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця