Україна отримає пакет підтримки від Сполучених Штатів Америки

Дата: 22.04.2024 08:28

Палата представників США проголосувала за надання пакету підтримки для України.

Це вкрай важливе для нас рішення стало результатом системної роботи Президента України, його команди та

кожного, хто працює і продовжує робити все задля нашої Перемоги.

Потужний пакет підтримки буде відчутним для наших воїнів на передовій, а також для міст і сіл, які потерпають від російського терору.

«Ми цінуємо кожен прояв підтримки нашої держави і незалежності, наших людей і життя нашого, яке Росія так хоче закопати в руїнах. Безперечно, ми використаємо американську підтримку, щоб зміцнити обидва наші народи і наблизити справедливе завершення цієї війни – війни, яку Путін повинен програти», - наголосив Президент Володимир Зеленський.

Вдячні усім, хто працює. Хто на боці правди, хто підтримує українців.

Завдяки цьому важливому рішенню наші воїни матимуть більше можливостей ефективно давати відсіч ворогу та швидше здобути таку довгоочікувану Перемогу.

Слава Україні!