У Шаргородській міській територіальній громаді стартував експериментальний проєкт з формування життєстійкості

Дата: 30.04.2024 13:05

Звернутися до Центру може кожен житель громади та отримати комплексну соціальну послугу з формування життєстійкості.

Формат послуги включає в себе:

- первинну консультацію фахівця - скринінг потреб людини і подальше її спрямування до необхідних спеціалістів;

- соціально-психологічний супровід військових та їхніх сімей, сімей мобілізованих, загиблих, зниклих безвісти, полонених, поранених, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також внутрішньо переміщених осіб;

- навчання для розвиток батьківських компетентностей, організацію батьківських клубів;

- групові та індивідуальні заняття з психологом, а також тренінги із самодопомоги;

- координацію локального волонтерства.

Пріоритетним напрямком роботи Центру життєстійкості Шаргородської ТГ є підтримка наших військовослужбовців - це надзвичайно важливо в умовах війни. Кожен захисник чи захисниця  можуть звернутися (прийти, подзвонити) до Центру, де висококваліфіковані фахівці соціальної роботи, практичні психологи нададуть необхідну інформацію, спілкування та підтримку.

Послуги є безоплатними та доступними для кожного мешканця громади.

Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» Першої леді Олени Зеленської.

Адреса:

м. Шаргород,

вул. В.Чорновола, 9А

Адміністратор надавач соціальних послуг:

ФОП Паламарчук Марія Володимирівна

тел.: +380972119922