В Шаргородській школі мистецтв призначено нового керівника

Дата: 30.04.2024 15:23

Сьогодні, 30 квітня, у Шаргородській школі мистецтв імені Миколи Леонтовича міський голова Володимир Барецький представив колективу новопризначеного директора. Ним став Браславець Олексій Ігорович.

Міський голова побажав плідної праці, високих звершень та успіхів у цій нелегкій праці. «Нехай непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги. Нехай дружні привітання додадуть життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю!» - зазначив Володимир Іванович.

Також до вітального слова долучилась начальник відділу культури та туризму міської ради Тетяна Янчурська, яка побажала щоб подальша співпраця з колективом допомогла зберегти та примножити здобутки і традиції школи мистецтв.

Очільник громади, а також колектив школи мистецтв побажали новопризначеному керівнику вдачі у всіх починаннях, підтримки та розуміння колег і однодумців.