Де на Вінниччині в травні працюватиме пересувний мамограф «Квітка»?

Дата: 02.05.2024 09:07

Як зазначили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА, цього місяця пересувний мамограф «Квітка» працюватиме у 9 громадах. А саме:

• Шпикові;
  • Літині;
  • Мурованих Курилівцях;
  • Теплику;
  • Ладижині;
  • Хмільнику;
  • Чернівцях;
  • Гайсині;
  • Шаргороді.

У Подільському регіональному центрі онкології наголошують, що обстеження безоплатне за наявності роздрукованого та наявного е-направлення від сімейного/лікуючого лікаря.

«Квітка» працює у громаді два дні. Приїжджають  у населений пункт близько 10:00. За один день можуть обстежити 30 мешканців. Результати пацієнти отримують через 7-10 днів.

«Обстеження є особливо важливим для жінок 40-річного віку та старше. Це стосується тих, хто не проходив мамографічне обстеження 2 і більше років з профілактичною ціллю. Не проходили мамографію не менше 1 року за наявності патології молочних залоз та мають підозру на патологію молочної залози (група ризику). Жінкам до 40 років лише за рекомендацією лікаря», - наголошують в онкоцентрі.