Бережімо нашу історію, пам’ятаймо подвиг Героїв, шануймо ветеранів!

Дата: 08.05.2024 13:48

Міський голова Володимир Барецький, спільно з секретарем міської ради Катериною Кедик та начальником відділу соціального захисту та охорони здоров’я міської ради Ніною Михайлик  відвідали сьогодні нашого ветерана – учасника Другої світової війни Лясового Василя Миколайовича, щоб висловити глибоку шану та вдячність Героєві за його неоціненний подвиг на фронтах війни й побажати йому міцного здоров’я і мирного неба.

Василь Миколайович разом з дружиною Степанидою Максимівною проживає у Шаргороді (мікрорайон Шостаківка). Зустрічі у цій сім’ї завжди відбуваються у хвилюючій, теплій та душевній атмосфері. Так було і сьогодні.

Все далі і далі відходять в історію роки тих воєнних дій, все менше серед нас Героїв тодішньої війни. А зараз в Шаргородській територіальній громаді проживає лише один фронтовик Другої світової.

Тож бережімо нашу історію, пам’ятаймо подвиг Героїв, шануймо ветеранів.