Долучайтесь до Всеукраїнського форуму для молоді з числа ВПО «Проблеми та шляхи їх вирішення»

Дата: 13.05.2024 09:08

До участі у Всеукраїнському форумі «Проблеми та шляхи їх вирішення» запрошують молодь віком 18-35 років з числа внутрішньо переміщених осіб або молодь, яка працює з внутрішньо переміщеними особами.

Захід відбудеться з 30 по 31 травня 2024 року у Вінниці.

Дедлайн реєстрації: 20 травня 2024 року до 15:00 за Київським часом.

Реєстрація для участі у форумі за посиланням.

Витрати на проїзд, проживання та харчування здійснюються за рахунок організаторів заходу.

Захід реалізується Міністерством молоді та спорту України спільно з Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації, у партнерстві з громадською організацією «Конгрес молодіжних рад України» та громадською спілкою «Асоціація молодих ВПО України» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).