Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Чиста вода – здорове життя

Дата: 23.05.2024 09:33
Кількість переглядів: 188

Використання води для пиття є однією з найважливіших потреб людини. Але треба пам’ятати, що вода може бути одним із факторів передачі інфекційних захворювань, в першу чергу – кишкових інфекцій. Крім кишкових інфекцій, через питну воду можуть передаватися також захворювання на туляремію, лептоспіроз, сибірську виразку і інші інфекційні захворювання.

В зв’язку з цим управління містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства, екології та комунальної власності Шаргородської міської ради  інформує жителів громади, що 22 травня 2024 року завершено планову роботу відповідно до розпорядження голови міської ради Барецького В. І. щодо інвентаризації та знезараження джерел центрального водопостачання та криниць  громадського користування.

За результатами інвентаризації згідно існуючих паспортів на території населених пунктів громади нараховується вісім джерел централізованого водопостачання (каптажні колодязі) та дев’яносто п’ять криниць громадського користування.

Знезараження питної води в джерелах громадського користування з метою покращення її якості проводилось препаратом Санідез, який в застосованій концентрації є не шкідливим для здоров’я людини.

Засіб має антимікробну дію щодо бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу), вірусів (зокрема віруси гепатитів, вірус ВІЛ [СНІД], поліомієліту, вірус грипу А [Н1N1], гастроентеритом, вірусів ECHO, коксаки та інших вірусних патогенів), спор, грибів роду кандида, дерматофітів, цвілевих грибків.

Склад: Трихлорізоціанурова кислота – 55%; ізоціанурова кислота – 10%;

Допоміжні речовини: бікарбонат натрію – 30%; карбонат натрію – 5%.

Властивості: Випускається у формі пігулок білого або блакитного кольору, вагою 2 г.

Пігулки мають характерний запах хлору. Температура розпаду 225 ºС. Розчиняються у воді протягом 3 хвилин. При розчиненні у воді однієї таблетки виділяється 1,0 г (50%) активного хлору. Для дезінфекції використовуються водні розчини засобу.

Водні розчини прозорі, безбарвні із слабким запахом хлору; не пошкоджують об'єкти з корозії стійких металів, скла, гуми, полімерних матеріалів, дерева, добре змиваються, не залишають нальоту. 1% (активного хлору) водний розчин має pH 5,0-7,0.

Дану роботу було проведено спеціалістами Шаргородського комунального підприємства «Комунсервіс», - начальник Ведецький Микола Афанасійович та головним спеціалістом відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Жмеринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області  Людмилою Островською.

Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального 

господарства, екології та комунальної власності

Шаргородської міської ради

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора