Безжальна війна забрала від нас ще одного захисника, нашого земляка, Юхименка Володимира Петровича

Дата: 04.06.2024 21:02

Трагічна звістка надійшла до Шаргородської громади. Безжальна війна забрала від нас ще одного захисника,  нашого земляка, Юхименка Володимира Петровича, 04.02.1976 року народження,  з села Копистирин.

Старший сержант Володимир Юхименко був одним із тих, хто взяв зброю до рук, аби стати надійним щитом для своєї Батьківщини. Щоб  захистити своїх рідних,  волю і свободу України, він вступив до лав ЗСУ у вересні 2019 року.

Відважно та самовіддано обороняючи рідну Україну, Володимир Петрович, на жаль, потрапив у ворожий полон. Перебуваючи  в руках окупантів, 1 вересня 2023 року захисник помер.

Додому загиблого бійця вдалося повернути лише тепер. Тут, у Копистирині, в рідній стороні,  він віднайде свій останній спочинок.

Гірко, коли щирий патріот рідної України покидає цей світ. Шаргородська громада низько схиляє голову в глибокій скорботі перед світлою пам’яттю Героя та висловлює щирі співчуття рідним, близьким та побратимам загиблого.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в наших душах.

Вічна пам'ять Володимиру та усім Героям, які віддали своє життя, захищаючи рідну землю від російського агресора.

Про місце і час поховання воїна буде повідомлено додатково.