Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У Центрі «Обрій» відновлюється надання послуги тимчасового відпочинку для батьків, які виховують дітей з інвалідністю

Дата: 05.06.2024 07:52
Кількість переглядів: 124

Вінниччина  – єдиний регіон в Україні, який впровадив за власні кошти унікальну та актуальну послугу, яка направлена на підтримку батьків, що здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю.

Послуга «Тимчасовий відпочинок» запозичена від Європи і є вкрай важливим проєктом, адже це дає можливість батькам підтримати своє фізичне та психічне здоров’я. Також це альтернатива оздоровлення та відпочинку для дітей, які потребують постійного догляду.

Комунальний заклад «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» пропонує послугу «Тимчасового відпочинку для батьків або осіб, які їх замінюють, що здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю» для сімей з вашої громади.

Мета послуги – надати відпочинок батькам, що виховують дітей, які потребують постійного стороннього догляду.

Послуга надається сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю від 7 до 18 років, при умові, якщо діти не знаходяться у інтернатних закладах системи освіти чи соціального захисту.

Послуга полягає в тому, що її отримує і сім’я, і дитина з інвалідністю (зокрема з ДЦП, аутизмом, синдромом Дауна, гіперактивністю, інтелектуальними та психічними порушеннями, епісиндромом). Виняток складають діти, яким потрібний паліативний догляд (з зондовим харчуванням та з високою потребою медичних послуг).

Діти проживатимуть в с. Дорожне, Вінницького району, в Тренінговому центрі, по 2 особи в кімнаті, забезпечуються 5-ти разовим харчуванням, при потребі фахівці Центру надають допомогу в годуванні. Вночі з ними знаходяться доглядальники, спостереження медичної сестри в денний та нічний час.

Комфортні і доступні умови для здійснення санітарно-гігієнічних процедур. Крім цього, на підставі вивчених потреб, дітям надаються необхідні індивідуальні послуги - заміна підгузків, одягання, підмивання, умивання. Забезпечується догляд та допомога для тих дітей, що себе не обслуговують.

Протягом дня проводяться заходи, що сприяють розвитку дітей, організація їх дозвілля і відпочинку.

 

Для отримання соціальної послуги потенційним отримувачам зазначеної послуги рекомендовано проконсультуватись із фахівцями Центру за номерами телефонів:

063 512-88-98 – телефон для консультацій;

(0432) 50 91 45 – стаціонарний телефон центру «Обрій»;

096 413 22 27 – Демко Світлана Василівна – директор центру «Обрій»;

097 230 20 01 – Головко Наталія Олександрівна – заступник директора центру «Обрій»;

093 769 68 18 – Капуш Вікторія Володимирівна - практичний психолог центру «Обрій».

Адреса Центру: 21100, Україна, Вінницька обл., місто Вінниця, вулиця Владислава Городецького, будинок, 10.

КУ Центр надання соціальних послуг

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора