Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 06.06.2024 09:55
Кількість переглядів: 72

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

     1. Планована діяльність

Планована діяльність полягає у розробці Писарівського родовища з метою промислового видобування граніту придатного для виробництва щебеню та каменю бутового, відсівів дроблення гранітів – для виробництва розчинів, дорожнього будівництва і в якості компоненту в’яжучого для виробництва щільних силікатних бетонів, а також для рекультивації, благоустрою та планування. Родовище розташоване на відстані 0,5 км на захід від села Писарівка Шаргородської ОТГ Жмеринського району Вінницької області . Вибір ділянки розміщення планованої діяльності, площею 4,8 га, обумовлений Спеціальним дозволом на користування надрами №6665 від 30.12.2022 р., та контуром підрахунку запасів які затверджені Протоколом ДКЗ України від 10.05.2018 р., №3346. Родовище повністю розвідане та підготовлене до подальшої експлуатації, оскільки розроблялось в попередні десятиліття. Виходячи з наявності промислових запасів корисної копалини і річного об’єму видобутку сировини, строк служби кар’єру складає 8 років, з урахуванням виходу кар’єру на максимальну проектну потужність з 3-го року розробки, тобто річна продуктивність становить: 1 рік – 50 тис.м3, 2 рік – 70 тис.м3, 3 рік та наступні 100,0 тис.м3 у щільному тілі. Спосіб розробки – відкритий (кар’єрний). Система розробки – транспортна з паралельним просуванням фронту гірничих робіт. Спосіб розробки відкритий, екскаваторний, з попереднім розпушенням корисної копалини буро-вибуховим способом, методом свердловинних зарядів. Вибухові роботи проводяться спеціалізованою підрядною організацією (кількість вибухів на рік згідно плану розвитку робіт, лише у денний час доби). Переробка корисної копалини передбачена на переробному комплексі, який розташований поруч з кар’єром.

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

      2. Суб’єкт господарювання ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПІДЗЕМНІ РЕСУРСИ» 43762466

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті)

 

Україна, 23505, Вінницька обл., Жмеринський р-н, село Слобода-Шаргородська, вул.Жовтнева, будинок 48 місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця

(поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

 

      3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації вул. Василя Порика, буд. 29, м. Вінниця, 21021 uprter@vin.gov.ua (0432) 43-74-08 Головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки Бякіна Наталія Дмитрівна

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

 

      4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля Висновок з оцінки впливу на довкілля, у якому визначено допустимість провадження планової діяльності Управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької обласної військової адміністрації. ч.3 ст. 11 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати нормативний документ, що передбачає його видачу)

 

      5 . Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

 

     1 Дата та час: 20.06.2024 11.00;

 

Л і н к : https://meet160.webex.com/meet160/j.php?

MTID=maf9904161b5c5c765383b44c27a6f756;

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються ланованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

У період воєнного стану в Україні громадські слухання проводяться у режимі відеоконференції, про що зазначається в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та у звіті про громадське обговорення

                             Громадські слухання відбудуться

                 (зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

        6 . Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності Управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації вул. Василя Порика, буд. 29, м. Вінниця, 21021 uprter@vin.gov.ua (0432) 43-79-89, 43-74-08 Головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки Бякіна Наталія Дмитрівна.

 (зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

 

      7 . Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій Управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації вул. Василя Порика, буд. 29, м. Вінниця, 21021 uprter@vin.gov.ua (0432) 43-79-89, 43-74-08

 Головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки Бякіна Наталія Дмитрівна

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

 

       Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

 

      8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 262 аркушах.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

(зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

 

       9 . Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними. Спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг» Шаргородської міської ради Гідзіль Оксана Володимирівна, за адресою вул. Свято-Покровська, 4, с.Писарівка, Шаргородська міська ТГ, Жмеринський район, Вінницька область,  тел.: 098 969 72 23.

 

      Ознайомлення з документами з 31.05.2024 року, пн-чт: 08:00-17:00 год.; пт: 08.00-15.45 год.

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа).

 

Управління містобудування, архітектури, ЖКГ,

екології та комунальної власності міської ради  

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора