Шаргородська громада попрощалась із захисником України Володимиром Юхименком

Дата: 06.06.2024 21:37

Страшні реалії кривавої війни несуть у наші домівки нестерпний біль, сльози та розпач. І кожна втрата - крик душі…

Сьогодні в селі Копистирин ми прощались із воїном Збройних Сил України, нашим земляком Юхименком Володимиром Петровичем, 1976 року народження.

Старший сержант Володимир Юхименко ніс службу в лавах Повітряних Сил України ще з часів АТО/ООС. Під час повномасштабного вторгнення, на посаді начальника відділення охорони взводу роти охорони, обороняв Україну від ворога на Запорізькому напрямку.

Герой вірив у Перемогу України, він її наближав... Захисник вірою та правдою боровся з окупантом за нашу землю, за незалежність нашої держави, за життя та майбутнє кожного українця. Під час бою з ворогом, на жаль,  Володимир потрапив у ворожий полон.

Рідні та усі ми сподівались на можливість обміну полоненими. Але дива не сталось, від важкої хвороби боєць помер, перебуваючи у полоні.

У пам’яті всіх, хто знав Володимира, він назавжди залишиться сильним, відважним, мудрим, щирим, вірним сином України та справжнім патріотом рідного краю!

Нехай душа загиблого Героя знайде вічний спокій, а Господь прийме його у Царстві Небеснім.

Похоронили захисника на Копистиринському кладовищі.

Вічна пам’ять Герою!