Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

"Відновлення здоров’я бійців, їхнього фізичного та морального стану – саме той результат, якого ми прагнемо. Спільними зусиллями все вдасться!" - міський голова Володимир Барецький

Дата: 12.06.2024 14:53
Кількість переглядів: 61

Підведено підсумки конкурсу Вінницької обласної  Ради «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ» у 2024 році,  на якому Шаргородська міська рада  презентувала  проект «Реабілітація та відновлення учасників і ветеранів бойових дій  та їх родин».

Даний конкурс є унікальним майданчиком для реалізації  окремих ідей і планів громади щодо її розвитку. Тож маємо гарні результати – проект Шаргородської міської ради став одними із переможців конкурсу.

Кожна така перемога – це перемога всієї Шаргородської громади: активних її  мешканців, міської ради та партнерів, всіх фахівців своєї справи.

Цьогоріч напрямки конкурсу націлені на підтримку Збройних Сил України  та турботу про ветеранів і їх родин. Війна принесла нашій країні багато горя, кращі сини та доньки України віддають свої життя заради свободи та незалежності рідної землі. Чимало українських воїнів отримують поранення різного ступеня важкості. Відновлення після бойових  травм - це довгий процес реабілітації, який вимагає ресурсів та нашої турботи і підтримки.

В рамках реалізації проекту «Реабілітація та відновлення учасників і ветеранів бойових дій  та їх родин» передбачається придбання сучасного реабілітаційно-інтерактивного та медичного обладнання, що дасть змогу належним чином оснастити  реабілітаційне відділення КНП «Шаргородська міська лікарня» Шаргородської міської ради.  Саме тут планується надавати  реабілітаційні  послуги  учасникам і ветеранам бойових дій  і їх родинам.

Загальний бюджет проекту становить 2,03 мільйона гривень.  Загалом проект реалізовуватиметься  впродовж  2024 року на умовах співфінансування:

- кошти обласного бюджету  в сумі  995 тис.грн.,

- внесок Шаргородської міської ради становитиме 500  тис.грн.,

- внесок КНП "Шаргородська міська лікарня" – 535 тис.грн..

Щиро вдячні нашим меценатам, які також беруть участь у проекті - релігійній організації «Релігійна громада (Парафія) Святого Флоріана м.Шаргород» (Рабцевич В.Д), якими буде надана благодійна допомога у вигляді реабілітаційного і медичного обладнання та ГО «Справа Кольпінга в Україні» (Савка В.Д), участь яких буде у вигляді надання допоміжного обладнання.

Реабілітаційне відділення – це насамперед турбота про військових, яким необхідна наша допомога. Захисники мають отримувати найкращі та найякісніші послуги, щоб швидко повертатись до активного життя. Це дуже важливо!

Відновлення здоров’я бійців, покращення їхнього фізичного та морального стану – саме той результат, якого ми прагнемо. Спільними зусиллями все вдасться!

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора