Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

На Шаргородщині з робочим візитом перебувала Ольга Задорожна – Директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації

Дата: 18.06.2024 18:42
Кількість переглядів: 82

Сьогодні в Шаргородській територіальній громаді з робочим візитом перебувала Ольга Задорожна – Директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації.

Ольга Задорожна  ознайомилась із поточною роботою КНП «Шаргородська міська лікарня».

Основна увага сьогодні була прикута до початку робіт із облаштування та відкриття реабілітаційного відділення лікарні. Як відомо, Шаргородська міська рада цьогоріч виграла обласний конкурс, фінансування якого дозволить розпочати масштабну роботу саме у цьому напрямку. До співфінансування долучаться Шаргородська міська рада та міська лікарня. Відділення планується оснастити сучасним обладнанням, налаштувати роботу кращих фахівців. Саме тут планується сконцентрувати зусилля, насамперед, на реабілітації воїнів ЗСУ, які в  комфортних умовах, за допомогою сучасних і дієвих методик відновлюватимуть втрачене на війні здоров’я.   

Не менш важливу увагу  приділено роботі кабінету СКТ (комп’ютерного томографа)  Шаргородської лікарні. Цей сучасний діагностичний апарат має запрацювати в нашій громаді і робота в цьому напрямку продовжується.

Ольга Задорожна дала досить високу оцінку роботі лабораторного відділення лікарні, зазначивши, що воно є одним із кращих в області. А це свідчить про те, що саме у нашій лікарні надають якісні лабораторні послуги та професійно виконують свою роботу медики.

Професіонали своєї справи працюють і у пологовому відділенні міської лікарні. Та й умови для породіль тут створені чудові.

Також відмічено якісну роботу паліативного відділення, діяльність якого направлена на допомогу, підтримку та поліпшення якості життя важко хворих пацієнтів.

Загалом під час зустрічі напрацьовано ряд завдань, які необхідно  реалізувати найближчим часом, обговорено плани на майбутнє  та скоординовано дії міської влади Шаргородщини і Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА в напрямку покращення роботи Шаргородської міської лікарні, оснащення її сучасним обладнанням та збереження життя і здоров’я населення Шаргородської та сусідніх громад.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора