Підписання Меморандому про співпрацю

Дата: 27.06.2024 15:52

З метою ефективної співпраці в процесі реалізації експериментального проекту із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості у Шаргородській міській територіальній громаді, налагодження тісного співробітництва, керуючись прагненнями до взаємовигідних відносин та партнерства, комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради, в особі директора Каспрук Людмили Іванівни, з однієї сторони, і ФОП Паламарчук Марії Володимирівни, з іншої сторони, було підписано Меморандум про співпрацю, який діятиме з 26.06.2024 року безстроково.

Меморандум визначає основні напрями та форми взаємодії Сторін щодо досягнення цілей в процесі реалізації експериментального проекту із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості у Шаргородській міській територіальній громаді в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «ТИ ЯК?».

Основними напрямами співробітництва є надання допомоги і послуг, спрямованих на підтримку та зміцнення психічного здоров’я населення, зниження загального рівня стресу і тривожності серед населення, формування навичок надання першої психологічної допомоги та набуття навичок адаптації до кризових ситуацій, навчання стресостійкості та попередження психологічної травматизації, сприяння реалізації програм і заходів, направлених на залучення населення громади до здорового способу життя.

КУ Центр надання соціальних послуг