Шаргородщина втратила Захисника України Сергія Білозора з села Руданське

Дата: 20.07.2024 18:11

Неймовірно висока ціна нашої свободи. Знову і знову гинуть Захисники України. Нестерпний біль від чергової жахливої звістки, що надійшла у Шаргородську  громаду. У боротьбі з ворогом загинув наш земляк Білозор Сергій Васильович, 24.08.1994 року народження з села Руданське.

Від нас пішла надзвичайно добра і щира людина, патріот своєї країни, свого рідного краю.

Сергій навчався у Руданській школі. Далі отримав медичну освіту та працював за фахом у місті Вінниця.

Будучи вірним своїй країні, Сергій Білозор став до лав ЗСУ. На фронті виконував завдання навідника мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу.

В січні місяці 2024 року під час виконання обов’язків військової служби   боєць, на жаль, зник безвісти. Зараз стало  відомо, що  06 січня 2024 року в бою з ворогом Сергій отримав несумісне з життям поранення. Свій останній бій воїн прийняв поблизу населеного пункту Первомайське, на Донеччині.

Цьогоріч, у День Незалежності України, Героєві мало б виповнитись 30 років. Та ворог відібрав ще одне молоде українське життя.

Без сина, єдиної своєї опори залишилась згорьована мати.

Шаргородська громада низько схиляє голову в глибокій скорботі перед світлою пам’яттю Героя та висловлює щирі співчуття рідним  і близьким загиблого.

Вічна пам'ять!

За попередньою інформацією похорон відбудеться у понеділок, 22 липня, у рідному селі Захисника.

Більш детальну інформацію про місце і час поховання воїна буде надано  додатково.