Спочивай з миром, наш Герою! Шаргородщина навіки попрощалася із загиблим воїном Сергієм Білозором

Дата: 22.07.2024 16:42

Сльози, відчай... Сьогодні проводжали полеглого Героя, воїна ЗСУ  Сергія Васильовича Білозора в останню дорогу усім селом, усією громадою. Похоронили воїна на Руданському кладовищі.

Патріот, вірний захисник України, а ще – добрий односельчанин, вірний друг та взірцевий син. Таким він назавжди залишиться у пам’яті жителів Руданського та усіх, хто коли-небудь знав Сергія.

Всього лиш 29 років… Життя Захисника тільки починалось! Його життєва дорога мала бути щасливою та перспективною.

Отримавши медичну освіту, Сергій Білозор мріяв допомагати людям. Він завжди був уважний до оточуючих. А тепер все село прийшло оплакати його та провести до місця вічного спочинку, підтримати згорьовану маму, бо гірко та несправедливо втрачати найрідніших.

Ніколи з нашої пам’яті не зникне той жах, який відчуваємо зараз, те горе, яке огортає нас, коли втрачаємо цвіт української нації.

Пам’ятатимемо кожного Оборонця, який захищав нас на землі, а тепер буде нашим охоронцем на небесах.

Низький уклін полеглому Героєві Сергію Білозору! Спочивай з миром!

Вічна пам’ять!