Вінницька ОВА: На Вінниччині відбувся обласний турнір з боксу, присвячений Дню пам'яті Захисників України

Дата: 23.07.2024 09:02

Епіцентром боксерських баталій Вінниччини став Шаргород.

Захід організовано за підтримки народної депутатки України, членкині Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Ірини Борзової, Голови відділення Національного Олімпійського комітету України у Вінницькій області Сергія Борзова та Першої заступниці Начальника ОВА Наталі Заболотної.

У турнірі взяли участь команди зі Жмеринки, Бару, Шаргорода, Іллінців, Стрижавки, Гайсина, Могилів-Подільського, Вінниці. Загалом, 400 учасників та 82 спортсмени.

Кубками нагородженні кращі боксери турніру:

• Соляник Вадим;
  • Іван Кришина;
  • Ростислав Городинський;
  • Ринат Шевчук;
  • Ісаков Кирило;
  • Мельник Іван.

Разом з тим, на турнірі були присутні наші ветерани та військові, серед яких:

• Солдат Вакуленко Михайло Павлович, нагороджений почесним нагрудним знаком головнокомандуючого ЗСУ «За взірковість війської служби 3 ступеня» Міністерства оборони України;
  • Солдат Кравчук Андрій Володимирович, учасник бойових дій;
  • Солдат Якубчак Віктор Станіславович, учасник бойових дій;
  • Сержант Новіков Сергій Євгенович, учасник бойових дій;
  • Сержант Ододюк Микола Миколайович, учасник бойових дій;
  • Старший солдат Бакус Віталій Михайлович, учасник бойових дій;
  • Солдат Щур Олег Ігорович, учасник бойових дій;
  • Старший солдат Перебийніс Олександр Володимирович, учасник бойових дій.

За результатами змагань, переможців нагородили грошовими преміями, медалями, грамотами, сувенірами, подарунками від Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області.

Дякуємо організаторам за підтримку розвитку спорту в області. Такі заходи, безсумнівно, є надважливими для всебічного розвитку молоді.

Вінницька ОВА