Вічна пам'ять!

Дата: 23.07.2024 12:32

Пішов з життя патріот рідної України, невтомний рухівець, правдолюб, сильна особистість, наш земляк Лихоманов Олександр Миколайович з Шаргорода.

Для нас від завжди був порадником, щирою та відкритою людиною, мав свою чітку позицію і ніколи її не зраджував. Він був «Шаргородським Чорноволом». Його порядність та активна діяльність на теренах Шаргородщини буде прикладом для  наслідування.

На жаль, важка і підступна хвороба забрала Олександра Миколайовича з земного життя.

У цей важкий час висловлюємо рідним покійного щирі співчуття з приводу непоправної втрати.

Втратила і уся Шаргородщина. Але пам'ять про невтомного борця за волю та інтереси України залишиться з нами. Наші серця, як і його серце завжди вірні Україні.

Нехай милосердний Господь прийме душу померлого там, де праведні спочивають.

Вічна пам’ять!