Медиків Шаргородщини привітали з прийдешнім професійним святом

Дата: 25.07.2024 11:47

Напередодні Дня медичного працівника міський голова Володимир Барецький привітав трудівників галузі охорони здоров’я  Шаргородської територіальної громади з професійним святом. Подякував за професіоналізм, стійкість, відданість роботі, а також  вручив Почесні Грамоти Шаргородської міської ради.

Наші медики  працюють в різних напрямках. Хтось рятує життя воїнів на фронті, хтось оперує, хтось здійснює прийом у поліклініці, піклується про пацієнтів і вдень і вночі, стоїть на варті епідеміологічної ситуації, тощо. Але усі медики дбають про здоров’я та життя людини. Роблять неможливе можливим.

«Дякую за працю, кожне збережене життя. Вдячний кожному, хто удосконалює свою професійну майстерність, не сходить з обраного шляху, залишається вірним професії.

Здоров’я Вам, шановні працівники медицини Шаргородщини. Професійних Вам здобутків, доброї вдачі під мирним українським небом!» - зазначив Володимир Іванович.