Війна забирає найкращих. На фронті загинув воїн ЗСУ Олександр Поліщук з села Слобода-Шаргородська

Дата: 07.08.2024 17:53

З глибоким сумом та скорботою у серці повідомляємо, що на фронті, під час виконання бойового завдання, загинув солдат Поліщук Олександр Анатолійович з села Слобода-Шаргородська, 02.10.1973 року народження.

Олександр Анатолійович народився в місті Літин Вінницької області.

В село Слобода-Шаргородська Олександр переїхав 28 років тому. Адже саме тут він знайшов собі дружину - Людмилу.  У подружжя народилась донька. А далі дочекались і народження онука.

В перший день повномасштабного вторгнення Олександр, не вагаючись, прийняв рішення стати в ряди Збройних сил України, аби захищати від окупанта своїх рідних, свій дім, країну.

Воїн служив водієм стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти. Разом з побратимами брав участь у боях з ворогом на передовій, йдучи лише вперед, звільняв кожен клаптик української землі. А в години спочинку телефонував до рідних, аби заспокоїти їх та переконати, що все добре.

Але війна невблаганна. Вона забирає найкращих. Свій останній бій воїн  прийняв 06 серпня 2024 року на Харківщині.

В цей гіркий час висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Захисника. Розділяємо біль втрати разом з усіма, хто знав Олександра.

Свіча спогаду про Героя, який заради нас пожертвував своїм життям, горітиме вічно.

Вічна шана оборонцеві України!

Вічна пам’ять!

Про місце та час поховання бійця буде повідомлено додатково.