Група підтримки для родин полеглих воїнів продовжує свою роботу у Центрі Життєстійкості Шаргородської ТГ

Дата: 08.08.2024 09:12

В Центрі  Життєстійкості Шаргородської ТГ відбуваються різні активності, створено безпечний простір для заняття Арт-терапії, груп взаємопідтримки, навчання релаксаційних технік для зняття емоційної напруги, групова та індивідуальна робота з психологом.

Важливо знати, що ти не один, що ми не одні. Підтримка інших - це те, що допомагає нам самим.

З нами був Хібукі - собака-обіймака з Ізраїлю, що приїхав в Україну з метою підтримати у цей нелегкий час. Хібукі  знає, як жити під час війни, адже його батьківщина 70 років виборює свою незалежність.

Хібукі-терапія – це ізраїльська методика, що допомагає дітям долати тривожні стани, які часто виникають в умовах сьогодення.

Як показує практика, не тільки дітям, а й дорослим.

Тепер ми проживаємо такий складний час, щоб навчитися бути щасливими за будь-яких обставин та гартувати нашу життєстійкість.

Центр  Життєстійкості Шаргородської ТГ