Де живуть почуття? Центр Життєстійкості Шаргородської ТГ

Дата: 09.08.2024 08:11

Дорослі. Розбиралися, де живуть почуття і якого вони кольору, як вибір впливає на самооцінку, що можна зробити щоб щодня створювати кращу версію себе.

Продовжувати жити, любити, пізнавати, помічати прекрасне, плекати стійкість, дбати про своє психічне здоров’я, адже Життєстійкість - це про почуття, про усвідомлений вибір продовжувати жити, любити, творити, помічати прекрасне в собі та навколо себе, про самоідентичність, про ментальне здоров’я.

Діти. Є різні джерела світла і коли запитати в дитини, «яке джерело світла ти зараз?», можна почути найрізноманітніші відповіді та пояснення до них.

І це так зворушливо, бо через уяву прекрасного знижується рівень тривожності, підвищується настрій та підсилюється відчуття радості спілкування. І, коли на запитання «як ти сьогодні?» , дитина відповідає, що спочатку було страшно, а тепер ні і навіть, сподобалося - то задоволення отримують усі від спільно виконаної справи.

Центр Життєстійкості Шаргородської ТГ