День спільнодії в Шаргородській ТГ
День Спільнодії в Центрі Життєстійкості Шаргородської ТГ
Захід відбувся у співпраці з ОВА в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» - ініціативи першої леді Олени Зеленської.
Дата проведення: 14 березня 2025 року
День Спільнодії: «Ти як? Що я можу зробити для тебе?»
● Цільова аудиторія: дружини військових, партнерки, цивільні дружини, наречені, мами, сестри - жінки, які чекають своїх чоловіків, синів, братів з фронту.
● Місія: підтримати, допомогти.
● Візія: через інформування про різні способи допомоги, надати дієву підтримку на довгий період часу.
● Мета: поширення можливостей платформи «Ти як?», поширення Путівника «Маршрути послуг з ментального здоров’я в Шаргородській громаді»
● Тривалість заходу до 2 години 30 хв, кількість учасників - 9.
● Формат: спільна активність з елементами різних форм арт-терапії:
12:00 - Привітання, знайомство за чашкою кави зі смаколиками;
12:15 - Спільний перегляд ролика, що було створено до Дня захисників та захисниць: https://www.youtube.com/watch?v=5d46QBtzsgI&list=PLwL4PWi8_YredXgt-HdOWtPHufePHp4tz&index=2
12:30 - презентація Путівника «Маршрути послуг з ментального здоров’я в громаді»;
13:00 – інформування про платформу «Ти як?» - https://howareu.com/
- показано, де який розділ та як працює;
13:30 - обмін досвідом, подолання викликів – робота з психологом;
14:00 - майстерка з арт-терапії «Квітка стійкості»;
На знайомстві й представлені себе сміялися, співали улюблених пісень. Плакали при перегляді ролика, при заповнені анкети на очах теж були сльози. Зацікавились додатком - одна жінка завантажила собі на телефон. Відсканувати код сайту «ти як?» і ознайомились з інформацією. Намалювали кожен свою квітку стійкості. Дякували за проведений час разом, смаколики та важливу й корисну інформацію.
Центр Життєстійкості Шаргородської ТГ