Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Сьогодні Шаргородщина згадує 81-шу річницю визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2025 10:36
Кількість переглядів: 128

Друга світова війна 1939-1945 років є однією із жахливих сторінок ХХ століття. Тяжкий шлях визволення України тривав з 1942 до 1944 рр. та попри гіркоту поразок ми вирвали перемогу у ворога, звільнивши нашу державу.

81 рік тому міста та села України були остаточно звільнені від фашистських загарбників. І сьогодні ми вшановуємо тих, хто самовіддано рятував рідну землю і здобув перемогу над окупантами. Адже в  серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у перемогу в цій жахливій війні,  а пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.

З метою увічнення пам’яті та героїчного подвигу нашого народу у тій війні, а також, шануючи тих, хто загинув у російсько-українській війні сучасності, шаргородці поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам на площі Пам’яті міста Шаргород.

На жаль, через багато десятиліть українці знову продовжують боротьбу проти зла. Ми боремося з новітніми нацистами, які вбивають невинних мирних жителів. Гинуть кращі сини й доньки громади і України. Гинуть військові, захищаючи свою Державу, гинуть мирні люди.

Віримо, що як і тоді, ми переможемо зло.

Відділ культури і туризму міської ради



« повернутися

Код для вставки на сайт

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь