23 Вересня, 2022 р., 09:22
Усі українські працівники мають право на компенсацію втраченого заробітку за час тимчасової втрати працездатності, догляду за хворими родичами, самоізоляції від COVID-19, на період відпустки по вагітності та пологах. У період війни цей страховий захист зберігається і продовжує забезпечуватись Фондом соціального страхування України.
22 Вересня, 2022 р., 15:47
Основне: інактивовану вакцину CoronoVac можна використовувати для бустерного щеплення після застосування інших вакцин.
22 Вересня, 2022 р., 15:36
За даними Міжнародної організації з міграції, станом на 1 вересня 6,9 млн осіб стали внутрішньо переміщеними. Зараз їм необхідно зрозуміти, які права вони мають і яку допомогу можуть отримати під час війни.
22 Вересня, 2022 р., 15:35
Шаргородське управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує: грип птиці відноситься до транскордонних захворювань, поширення яких неможливо зупинити тільки обмеживши переміщення товарів через кордон, оскільки основним фактором поширення є інфіковані дикі мігруючі птахи.
22 Вересня, 2022 р., 08:12
Україна повернула з російського полону 215 людей, серед яких 124 офіцери. Про це Президентові Володимиру Зеленському доповів керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак під час прямого включення зі звільненими захисниками.
21 Вересня, 2022 р., 15:09
Щомісячні страхові виплати від Фонду соціального страхування України упродовж вересня вже отримали понад 107 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин.
21 Вересня, 2022 р., 11:12
Під час експлуатації пічного опалення не допускається:
21 Вересня, 2022 р., 11:01
Усі люди, старші 18 років, мають отримати базовий курс імунізації двома дозами вакцини проти COVID-19 (зараз в Україні доступні CoronaVac/Sinovac Biotech та Comirnaty/Pfizer-BioNTech) або ж однією дозою вакцини Janssen (Jcovden).
20 Вересня, 2022 р., 16:21
Як зазначила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, новий портал дає змогу знайти інформацію про роботу, відповідно до регіону, галузі чи напрямку, очікуваного рівня зарплати. Нові вакансії з’являються на порталі в режимі реального часу та є максимально актуальним.
20 Вересня, 2022 р., 13:35
Днями Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у межах міжнародної ініціативи COVAX доставив в Україну 400 тисяч доз мРНК-вакцини проти COVID-19 Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech. З них Вінницька область отримає 18720 доз вакцини.