Відомості поіменного голосування з питань порядку денного 18 чергової сесії міської ради 8 скликання 04 лютого 2022 року

1. Про звіт міського голови Барецького В.І. (грудень 2020 – грудень 2021 роки).

2. Про хід виконання бюджету Шаргородської міської територіальної громади за  2021 рік  та затвердження звіту про його виконання.

3. Про внесення змін до рішення 17 сесії  Шаргородської  міської ради 8 скликання від 23.12.2021 року № 397 «Про бюджет Шаргородської міської територіальної громади на 2022 рік».

4. Про затвердження рішень виконавчого комітету Шаргородської міської ради.

5. Про  уточнення додатків до рішення 12 сесії Шаргородської міської ради 8 скликання від 07.07.2021 року № 255  «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Шаргородської міської територіальної громади».

6. Про прийняття транспортного засобу із спільної власності територіальних громад Вінницької області до комунальної власності Шаргородської міської ради.

7. Про затвердження акта приймання-передачі персональних комп’ютерів.

8. Про передачу з балансу Шаргородської міської ради ноутбуків DELL Latitude 3520.

9. Про затвердження Програми підтримки розвитку місцевого самоврядування у Шаргородській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки.

10. Про затвердження Програми забезпечення виконання Шаргородською міською радою Вінницької області рішень суду на 2022-2025 роки.

11. Про затвердження Положення про загальний відділ виконавчого комітету Шаргородської міської ради.

12. Про затвердження Положення про сектор з питань персоналу  виконавчого комітету Шаргородської міської ради.

13. Про затвердження Положення про сектор правового забезпечення  виконавчого комітету Шаргородської міської ради.

14. Про затвердження Положення про службу у справах дітей Шаргородської міської ради в новій редакції.

15. Про затвердження Порядку спорудження пам’ятників, встановлення пам’ятних знаків та меморіальних дощок   на території  Шаргородської   територіальної громади та затвердження Положення про комісію з встановлення пам’ятних знаків та меморіальних дощок на території  Шаргородської територіальної громади.

16. Про затвердження Статуту Копистиринського комунального підприємства «ДОБРОБУТ-КОПИСТИРИН» Шаргородської міської ради  в новій редакції.

17. Про зміну назви юридичної особи комунальна організація «Шаргородський кінотеарт» Шаргородської міської ради на КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ Креативний простір «SHAR» Шаргородської міської ради та затвердження Статуту у новій редакції.

18. Про внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Шаргородської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням 6 сесії міської ради 8 скликання від 16 лютого 2021 року №60.

19. Про затвердження Плану роботи Шаргородської міської ради на 2022 рік.

20. Про затвердження документацій із землеустрою щодо передачі земельних ділянок  у власність громадянам.

21. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо передачі у власність земельних ділянок громадянам.

22. Про затвердження документацій із   землеустрою щодо надання земельних ділянок на умовах оренди.

23. Про надання земельних ділянок на умовах оренди.

24. Про надання дозволу на виготовлення документацій із землеустрою щодо   надання земельних  ділянок на умовах оренди.

25.  Про припинення право користування земельними ділянками.

26.  Про внесення змін та доповнень до рішень сесії Шаргородської міської ради.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди із земель сільськогосподарського призначення.

28. Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок в постійне користування.

29. Про доповнення до Переліку земельних ділянок комунальної власності, право оренди на які реалізується на конкурсних умовах (земельних торгах).

30. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.

31. Про внесення змін до 14 позачергової сесії 8 скликання від 30.07.2021 р. №306.

32. Про клопотання перед Міністерством культури та інформаційної політики України щодо погодження ліквідації/реорганізації міських бібліотек – філій, які  перебувають у комунальній  власності Шаргородської територіальної  громади та виключення їх із базової мережі

33. Про внесення змін до рішення 5 сесії 8 скликання від 14.01.2021 року №33 «Про затвердження структури та штатної чисельності комунальних організацій  установ культури Шаргородської територіальної громади».