Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відомості поіменного голосування з питань порядку денного 21 сесії міської ради 8 скликання

1. Про затвердження в новій редакції «Положення про порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги жителям Шаргородської міської територіальної громади з міського бюджету» затвердженого рішенням від 16 лютого 2021 р №55 шостої сесії восьмого скликання. 

2. Про затвердження Положення про порядок конкурсу на зайняття посади директора КНП «Шаргородський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Шаргородської міської ради.

3. Про затвердження Комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми у Шаргородській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки.

4. Про надання соціальних послуг за рахунок коштів місцевого бюджету.

5. Про затвердження «Положення про організацію та проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу дошкільної освіти комунальної форми власності Шаргородської міської ради».

6. Про затвердження рішень виконавчого комітету Шаргородської  міської ради.

7. Про надання згоди на прийняття безоплатно до комунальної власності Шаргородської міської територіальної громади окремо індивідуально визначене майно.

8. Про поновлення квартири № 12 будинку № 10 по вул. Будівельників, що знаходиться в м. Шаргороді Вінницької області, на обліку в житловому фонді Шаргородської територіальної громади.

9. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення документацій із землеустрою та у затвердженні документацій із землеустрою.

10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.

11. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди.

12. Про надання земельної ділянки на умовах оренди.

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора