Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відомості поіменного голосування з питань порядку денного 23 сесії міської ради 8 скликання

1. Про відкриття інклюзивного класу та введення посади асистента вчителя в Шаргородському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1.

2. Про відкриття інклюзивного класу та введення посади асистента вчителя у Лозівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

3. Про відкриття інклюзивних класів та введення посад асистента вчителя у Руданському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

4. Про відкриття інклюзивної групи, введення ставки асистента вихователя   та 0,74 ставки вихователя в Шаргородському закладі дошкільної освіти №3.

5. Про зміну найменування та затвердження Статуту Буднянського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – закладу дошкільної освіти Шаргородської  міської ради  в новій редакції.

6. Про зміну найменування  та затвердження Статуту Гибалівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Шаргородської міської ради, в новій редакції.

7. Про зміну найменування  та затвердження Статуту Івашковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Шаргородської міської ради, в новій редакції.

8. Про зміну найменування  та затвердження Статуту Козлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради, в новій редакції.

9. Про зміну найменування  та затвердження Статуту Копистиринського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради, в новій редакції.

10. Про зміну найменування  та затвердження Статуту Лозівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради, в новій редакції.

11. Про зміну найменування та затвердження Статуту Носиківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Шаргородської міської ради в новій редакції.

12. Про зміну найменування та затвердження Статуту  Пасинківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти  Шаргородської  міської ради, затвердження Статуту в новій редакції.

13. Про зміну найменування та затвердження Статуту Перепільчинецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Шаргородської міської ради, в новій редакції.

14. Про зміну найменування та затвердження Статуту Плебанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської  міської ради, в новій редакції.

15. Про зміну найменування та затвердження Статуту Політанківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – закладу дошкільної освіти Шаргородської  міської ради  в новій редакції.

16. Про зміну найменування  та затвердження Статуту Руданського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради, в новій редакції.

17. Про зміну найменування  та затвердження Статуту  Слободо-Шаргородського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської  міської ради,  в новій редакції.

18. Про зміну найменування та затвердження Статуту закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-Шаргородська  гімназія Шаргородської  міської ради, в новій редакції.

19. Про зміну найменування  Шаргородського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Шаргородської міської ради та створення філії опорного закладу, затвердження Статуту в новій редакції.

20. Про зміну найменування  та затвердження Статуту Шаргородського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2  Шаргородської міської ради, в новій редакції.

21. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства Шаргородська міська лікарня» Шаргородської міської ради Вінницької області в новій редакції.

22. Про внесення змін до додатку Програми «Компенсація хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз на 2021-2025 роки» затвердженої рішенням 6 сесії міської ради 8 скликання від 16 лютого 2021 року №83.

23. Про хід виконання бюджету Шаргородської міської територіальної громади за  ІІ квартали 2022 року  та затвердження звіту про його виконання.  

24. Про внесення змін до рішення сьомої сесії міської ради  восьмого скликання від 11.03.2021 року № 108.

27. Про внесення змін до рішення 14 позачергової сесії 8 скликання від 30 липня 2021 року №306.

28. Про затвердження Договору оренди частини приміщення КОМУНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ КРЕАТИВНИЙ ПРОСТІР «ШАР» ШАРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

31. Про надання земельної ділянки на умовах оренди.

32. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди.

33. Про розірвання договору оренди землі.

34. Про відкриття інклюзивного класу та введення посади асистента вчителя у Шаргородському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2

36. Про звернення депутатів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора