Відомості поіменного головування з питань порядку денного 17 чергової сесії міської ради 8 скликання

Про бюджет Шаргородської міської  територіальної громади на 2022 рік.

Про Бюджетний регламент Шаргородської  міської ради.

Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Шаргородської громади  на 2022 - 2024 роки.

Про  затвердження Програми про здійснення компенсаційних виплат фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду громадянам похилого віку, інвалідам,  дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на 2022 рік.

Про затвердження положення про службу у справах дітей Шаргородської міської ради в новій редакції.

Про передачу з балансу Шаргородської міської ради на баланс Шаргородського  «КП Комунсервіс» світильники ЖКУ-150.

Про надання дозволу на попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за кошти бюджету Шаргородської міської територіальної громади на 2022р.

Про затвердження актів приймання-передачі майна.

Про передачу з балансу Шаргородської міської ради основних засобів та інших необоротних матеріальних активів на баланс КНП «Шаргородська міська лікарня».

Про передачу з балансу відділу освіти і спорту Шаргородської міської ради основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та виробничих запасів.

Про надання дозволу укладання договору на проведення земельного аудиту за межами населених пунктів Шаргородської міської ради.

Про передачу функцій замовника, надання згоди на проведення будівельних робіт, надання згоди на укладання договору про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію).

Про припинення комунального підприємства  «ДОБРОБУТ- КОПИСТИРИН» шляхом  реорганізації (приєднання).

Про затвердження документацій із землеустрою щодо передачі земельних ділянок  у власність громадянам.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо передачі у власність земельних ділянок громадянам.

Про затвердження документацій із   землеустрою щодо надання земельних ділянок на умовах оренди.

Про надання земельних ділянок на умовах оренди.

Про надання дозволу на виготовлення документацій із землеустрою щодо   надання земельних  ділянок на умовах оренди.

Про припинення право користування земельними ділянками.

Про внесення змін та доповнень до рішень сесії Шаргородської міської ради.

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди із земель сільськогосподарського призначення.

Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок в постійне користування.

Про внесення змін до договорів оренди землі.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо передачі в постійне користування земельних ділянок.

Про доповнення до Переліку земельних ділянок комунальної власності, які передбачені для створення громадських пасовищ.

Про доповнення до Переліку земельних ділянок комунальної власності, право оренди  на які реалізуються на конкурсних умовах (земельних торгах).

Про  проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності.

Про відмову у наданні дозволу на виготовлення та у затвердженні документацій із землеустрою.

Про зміну цільового призначення земельної ділянки.

Про затвердження Статуту Шаргородського комунального підприємства «Комунсервіс» в новій редакції.

Про протипожежні заходи.

Про звернення до Кабінету міністрів України щодо збільшення освітньої субвенції.