17 Лютого, 2021 р., 08:37
          За ініціативи міського голови м. Шаргород В.Барецького, відділу культури і туризму міської ради та Шаргородського центру культури і дозвілля міської ради планується створення зведеного духового оркестру Шаргородської громади на базі міського центру культури і дозвілля.
16 Лютого, 2021 р., 17:02
     Сьогодні, 16 лютого поточного року, відбулася шоста сесія міської ради 8 скликання під головуванням міського голови Володимира Барецького.
16 Лютого, 2021 р., 11:20
     Сьогодні, 16 лютого 2021 року, перед початком сесії міської ради, міський голова Володимир Барецький привітав вихованця Шаргородської дитячо-юнацької спортивної школи, срібного призера Чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 22 років - Ковтуна Ігоря Сергійовича.  За високі досягнення в спорті  і вагомий внесок в розвиток фізичної культури і спорту Шаргородщини міський голова нагородив спортсмена Грамотою та грошовою винагородою, побажав подальших успіхів та нових вершин на ниві спорту.
15 Лютого, 2021 р., 17:32
     Шановні шаргородці!  Складні метеоумови, снігопади, пориви вітру, хуртовини принесли неабиякі незручності для жителів нашої громади.
15 Лютого, 2021 р., 15:31
     На адресу управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, екології та комунальної власності Шаргородської міської ради  від Управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької ОДА  надійшла інформація щодо співпраці громадської організації «Рада ОСББ» яка має можливість в сприянні розвитку та створенню ОСББ в багатоквартирних будинках з управителями у разі їх призначення через конкурс органів самоврядування.
12 Лютого, 2021 р., 09:55
    В зв’язку з виходом південного циклону по Вінницькій області та м.Вінниця очікується ускладнення погодних умов.
09 Лютого, 2021 р., 18:45
Сьогодні, 09 лютого 2021 року,  у приміщенні міськради відбулась зустріч голови міської ради Барецького В.І., секретаря міської ради Кедик К.С., заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Соляника А.С. та Петелько Л.В. з представниками громадських організацій Шаргородщини.
09 Лютого, 2021 р., 18:44
     8 лютого 2021 року на Шаргородщині перебувала делегація   міського комунального підприємства «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури» у складі директора - Олега Брижаня, першого заступника директора  - Сергія Юрьєва, начальника відділу комплексного проектування - Олександра Шевчука та  архітектора  - Олени Самойлюк.
09 Лютого, 2021 р., 12:57
11 лютого 2021 року о 10.00 год. в приміщенні міської ради (м.Шаргород, вул.Героїв Майдану, 224) відбудеться спільне засідання постійних комісій міської ради.