14 Листопада, 2022 р., 13:55
Всі діти на території України – незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного, етнічного або соціального походження, майнового стану, стану здоров’я та народження дітей і їхніх батьків чи осіб, які їх замінюють, або будь-яких інших обставин – мають рівні права і свободи.
14 Листопада, 2022 р., 10:32
Скажи чесно, ти як? Юрій Горбунов
14 Листопада, 2022 р., 10:16
Пам’ятка для населення «Як менше витрачати тепло» та «Що Вам робити, якщо зникло опалення?»
14 Листопада, 2022 р., 08:52
На превеликий жаль, російський ворог  продовжує забирати життя кращих синів та дочок України.
12 Листопада, 2022 р., 14:24
Гіркий та пекучий біль втрати  знову торкнувся Шаргородського краю. На фронті загинув житель села Слобода-Шаргородська, навідник 2 мотопіхотної роти, солдат Горенюк Юрій Віталійович, 26.04.1974 року народження.
11 Листопада, 2022 р., 13:54
Для громадян, які проживають у сільській місцевості, особливо пенсіонерів ціна на дрова має важливе значення. З метою спрощення для споживачів механізму закупівлі дров в Україні запрацював державний інтернет-магазин дров для населення «ДроваЄ».
11 Листопада, 2022 р., 11:25
10 листопада з метою підтримки воїнів Збройних Сил України працівники галузі культури міста Шаргород та сіл Дерев’янки, Гибалівка, Політанки і Писарівка  продовжили проведення благодійної  акції «З вірою у Перемогу!» метою якої є збір коштів на підтримку воїнів Збройних Сил України.
11 Листопада, 2022 р., 10:46
ДСНС України закликає громадян дотримуватись правил безпеки під час використання пічного опалення:
11 Листопада, 2022 р., 10:42
10 листопада голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів робочу зустріч з головами територіальних громад області та координаторами Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Участь у ній взяли перший заступники голови обласної Ради Володимир Кістіон, заступники Анатолій Ткач, Ігор Івасюк, Дмитро Чаленко та секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.
11 Листопада, 2022 р., 09:42
Для цивільного населення в умовах воєнного стану в Україні передбачено можливість отримати грошову допомогу: