11 Листопада, 2022 р., 09:17
«Енергомережа країни ще досі не може відновити повноцінну роботу після терористичних атак росії. В частині регіонів доводиться запроваджувати відключення, щоб уникнути перевантаження високовольтної інфраструктури. Енергетики роблять все можливе, щоб зменшити кількість і тривалість відключень, ремонтуємо мережі без зупинок та вихідних. Ми сподіваємося на ваше розуміння і допомогу», - зауважили в Укренерго.
10 Листопада, 2022 р., 16:12
10 листопада 2022 року в Шаргородській міській раді відбулось засідання Громадської комісії  з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради.
10 Листопада, 2022 р., 15:30
На отримання допомоги мають право ВПО, інформація про яких міститься в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб (далі - ЄІБДВПО).
10 Листопада, 2022 р., 14:26
Застраховані особи, які працевлаштовані у кількох роботодавців, мають право на отримання допомог за лікарняними від Фонду соціального страхування України за кожним місцем роботи.
10 Листопада, 2022 р., 14:24
Поранення чи смерть внаслідок бойових дій під час виконання посадових обов’язків є страховим випадком – Фонд соціального страхування України гарантує виплати і медико-соціальні послуги для всіх українських працівників, які постраждали на роботі через російську агресію.
10 Листопада, 2022 р., 10:55
Служба автомобільних доріг у Вінницькій області закликає водіїв подбати про безпеку на дорозі, у зв’язку з необхідністю замін літніх шин на зимові.
10 Листопада, 2022 р., 10:19
10 листопада 2022 року в Шаргородській міській раді відбулось засідання комісії з розгляду звернень громадян щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги жителям Шаргородської міської територіальної громади.
10 Листопада, 2022 р., 10:13
Громадська організація «Ла Страда-Україна» - є однією з провідних неурядових організацій в Україні у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на забезпечення гендерної рівності, миробудування, запобігання гендерно зумовленому насильству, зокрема, домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню стандартів прав людини в усіх сферах життя суспільства та держави.
10 Листопада, 2022 р., 09:18
Скажи чесно, ти як? Світлана Тарабарова
10 Листопада, 2022 р., 08:14
Пам’ятка «Як менше витрачати тепло» та «Що Вам робити, якщо зникло опалення?»