17 Квітня, 2022 р., 07:44
Вітаю усіх шаргородців та гостей нашої громади римо-католицького віросповідання з Великоднем! Цього величного та дивовижного свята Воскресіння Христового завжди з нетерпінням чекає кожна людина.
16 Квітня, 2022 р., 17:50
Сьогодні, 16 квітня, у режимі онлайн відбулась обласна нарада, в якій взяли участь: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Петелько, начальник відділу ЦНАП Сергій Задорожний та начальник відділу соціального захисту і охорони здоров’я Ніна Михайлик.
15 Квітня, 2022 р., 14:56
Попри всі застереження рятувальників жителі області і надалі продовжують «господарювати», випалюючи суху траву та сміття.
15 Квітня, 2022 р., 11:06
Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації деяких категорій громадян (реєстр. № 7272).
15 Квітня, 2022 р., 07:57
Цьогоріч свято Песах відзначається з 15 по 23 квітня. Воно знаменує звільнення іудеїв з рабства в Стародавньому Єгипті, після чого цей народ  пройшов сорокарічний шлях по пустелі в пошуках Святої Землі.
14 Квітня, 2022 р., 20:48
Сьогодні, з Шаргородського міського централізованого складу  було відвантажено та відправлено черговий продовольчий вантаж  для потреб тих, хто став на захист України у лавах територіальної оборони та Збройних Сил України, а також для цивільного населення постраждалих від війни регіонів.
14 Квітня, 2022 р., 10:13
Сьогодні Шаргородською міською радою, в рамках надання гуманітарної допомоги, для потреб пацієнтів Плебанівської амбулаторії загальної практики  сімейної медицини, було передано медичні засоби: перев’язувальні матеріали, медичні препарати, дезінфікуючі засоби та ін.
14 Квітня, 2022 р., 10:12
Завдяки українським та закордонним благодійникам Шаргородська територіальна громада, на сьогоднішній день, має можливість допомагати захисникам України, внутрішньо переміщеним особам та жителям постраждалих від війни регіонів.
14 Квітня, 2022 р., 09:57
Станом на 14 квітня 2022 року до Шаргородської територіальної громади прибуло 4724 осіб з числа тимчасово переміщених осіб.
14 Квітня, 2022 р., 08:17
Яку допомогу можуть оформити вимушені переселенці у ЦНАПах Вінниччини (Шаргородська ТГ)