Новини
19 Січня, 2024 р., 15:57
17.01.2024 року відділ освіти і спорту міської ради, ДЮСШ та громадська організація ФК «Колос» звітували про підсумки розвитку спортивної галузі за 2023 рік. В нараді взяли участь інспектор відділу гуманітарної політики Жмеринської військової адміністрації Василь Марчук , заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови Вінницького відділу національного Олімпійського комітету України Артем Соляник, начальник відділу освіти і спорту Сергій Іванець, в.о. центру первинної медико-санітарної допомоги міської ради Наталя Незгода, вчителі фізичної культури закладів освіти громади.
19 Січня, 2024 р., 14:10
Відповідно до інформації Департаменту агропромислового розвитку обласної військової адміністрації інформуємо наступне.
18 Січня, 2024 р., 17:41
Сьогодні, спільно з народним депутатом України Ларисою Білозір, міський голова Володимир Барецький відвідав волонтерську групу села Перепільчинці.
17 Січня, 2024 р., 14:10
Будь-який контакт з вибухонебезпечними предметами є загрозою для життя чи здоров’я!
17 Січня, 2024 р., 09:09
Проект MRIYA – це ініціатива з протидії російським окупантам в медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв та ресурсів, за допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин.
15 Січня, 2024 р., 16:44
Як зазначають у Центрі громадського здоров’я України, сімейні лікарі мають сприяти виконанню всіх рекомендацій спеціалістів щодо протипухлинного лікування.
15 Січня, 2024 р., 12:40
Вдень, 16 січня, в області очікуються пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця.
15 Січня, 2024 р., 10:46
Як повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, у межах програми «Єднання заради дії» підтримка надається неприбутковим громадським організаціям, благодійним фондам, ініціативним групам, групам ВПО, представникам громадського сектору та членам приймаючої громади для реалізації адвокаційних кампаній, які спрямовані на вирішення проблем ВПО та просування їхніх прав та інтересів.
15 Січня, 2024 р., 10:00
Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування спільно з Харківським національним університетом внутрішніх справ відкрили ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНОГОГО ЗДОРОВ’Я, діяльність якого забезпечують наукові працівники, практичні психологи зі значним досвідом роботи.
12 Січня, 2024 р., 16:45
Сьогодні, 12 січня, Шаргородщина долучилася до Всеукраїнської акції підняття Олімпійського Прапора з нагоди участі команди України у ІV зимових юнацьких Олімпійських іграх 2024 року у Канвондо (Республіка Корея).
