23 Грудня, 2021 р., 15:55
Сьогодні, 23 грудня 2021 року, перед початком сесії міської ради, міський голова Володимир Барецький вручив почесному громадянину міста Шаргород, Шаргородському міському голові кількох скликань Андрійцю Йосипу Петровичу Почесну Грамоту Вінницької обласної Ради. Відзнаку вручено з нагоди Дня місцевого самоврядування.
23 Грудня, 2021 р., 15:47
22 грудня 2021 року на базі КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Шаргородської міської ради відбулося неймовірне свято для вихованців установи.
23 Грудня, 2021 р., 15:45
Головне управління ДПС у Вінницькій області нагадує платникам податків деякі критерії, які необхідно враховувати при здійсненні  діяльності  у  2022 році:
23 Грудня, 2021 р., 14:38
Стаття 70 Податкового кодексу України зобов’язує фізичних осіб - платників податків подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків або повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою та у порядку, визначеними центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику (п. 70.7).
22 Грудня, 2021 р., 14:24
Напередодні новорічно-різдвяних свят Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області звертається до громадян з нагадуванням про необхідність дотримання основних правил профілактики харчових отруєнь.
22 Грудня, 2021 р., 13:48
В Україні вже зареєстровано перший випадок зараження штамом коронавірусу SARS-CoV-2 B.1.1.529 “Омікрон”. На нього захворів 41-річний чоловік, який повернувся з ОАЕ. Чоловік переніс захворювання легко.
22 Грудня, 2021 р., 10:29
Зважаючи на те, що зазвичай під час святкування стрімко зростає кількість нещасних випадків та пожеж, які виникають внаслідок порушення елементарних правил безпеки при користуванні гірляндами, встановленні ялинок та при користуванні піротехнічними виробами, влаштовуючи ялинку, неухильно дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки, а саме:
22 Грудня, 2021 р., 10:28
За минулу добу  на території громади зареєстровано 7 нових випадків захворювання мешканців Шаргородської територіальної громади на COVІD-19.
22 Грудня, 2021 р., 09:40
Грудень – насичений святковими заходами у школах та садочках. Щоб ризики інфікування COVID-19 були мінімізовані, дотримуйтеся протиепідемічних заходів
22 Грудня, 2021 р., 08:16
Відсьогодні в особистих кабінетах роботодавців почали з’являтись електронні лікарняні їх працівників за сумісництвом, створені з 01 жовтня по 20 грудня. Через великий обсяг, відображення всіх е-лікарняних відбувається поступово і займе трохи часу, однак багато роботодавців уже можуть приступити до призначення за ними допомог від Фонду соціального страхування України.