19 Грудня, 2021 р., 08:05
Шановні шаргородці! Дорогі діти! Щиро вітаю Вас із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, яке приходить до нас, як добра зимова казка.
17 Грудня, 2021 р., 13:05
Сьогодні, 17 грудня 2021 року, в Шаргородській міській територіальній громаді з робочим візитом перебував голова Вінницької обласної Ради  Вячеслав Соколовий.
17 Грудня, 2021 р., 11:51
День Святого Миколая ? радісне свято, з якого розпочинається новорічно-різдвяна пора! Цей день ще з дитинства є особливим для кожного, адже він сповнений очікуванням справжніх чудес та здійсненням заповітних мрій! Кожна дитина сподівається на маленьке диво і саме в силах дорослих втілити його в життя!
17 Грудня, 2021 р., 10:18
Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України проводять  Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ
17 Грудня, 2021 р., 09:55
Зважаючи на те, що зазвичай під час святкування стрімко зростає кількість нещасних випадків та пожеж, які виникають внаслідок порушення елементарних правил безпеки, застерігаємо:
17 Грудня, 2021 р., 09:51
В зв’язку із проведенням профілактичних робот Шаргородським ЕМ  ПАТ «Вінницяобленерго» попереджає про відсутність електроенергії  та виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі
16 Грудня, 2021 р., 16:27
У зв'язку із продовженням адаптивного карантину, Міністерство охорони здоров'я України нагадує Правила роботи у жовтому та червоному рівнях епіднебезпеки.
16 Грудня, 2021 р., 15:23
16 грудня в кулуарах третього поверху Верховної Ради України провели презентацію книжково-видавничого проекту «Моя Вінниччина».
16 Грудня, 2021 р., 11:49
Сьогодні, 16 грудня 2021 року, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Володимир Барецький.
15 Грудня, 2021 р., 15:48
Наближаються новорічні та різдвяні свята - це пора розваг, казкових сюрпризів та подарунків.