21 Грудня, 2021 р., 17:53
З метою забезпечення повноцінного, калорійного, якісного харчування дітей в організованих колективах та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» від 24.03.2021 року № 305, яка вступає в дію з 01.01.2022 року та в зв`язку з підвищенням цін на товари, зростанням ціни на електроенергію, збільшенням розміру мінімальної заробітної плати працівників виникла необхідність підняття розміру плати за харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти громади.
21 Грудня, 2021 р., 11:46
Абітурієнти тимчасово окупованих територій: вибір на користь України
21 Грудня, 2021 р., 11:34
Засідання виконавчого комітету відбулось під керівництвом міського голови Володимира Барецького.
21 Грудня, 2021 р., 09:12
Аби упередити поширення коронавірусної інфекції Фонд соціального страхування України компенсує усім застрахованим особам незалежно від місця роботи втрачений за час самоізоляції від COVID-19 заробіток. З початку пандемії вже майже 154 тисячі українців знаходились на оплачуваній за кошти Фонду самоізоляції після контакту з хворими.
21 Грудня, 2021 р., 08:44
З настанням холодів і опалювального сезону відбувається  зростання кількості пожеж. Основними причинами пожеж є: порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення та необережне поводження з вогнем.
21 Грудня, 2021 р., 08:41
Україна входить до десяти країн світу з найбільшою кількістю випадків захворювань на туберкульоз серед населення. Кожен п’ятий хворий на туберкульоз не знає про свою хворобу і не звертається по медичну допомогу.
21 Грудня, 2021 р., 07:54
Відбувся офіційний запуск програми «єПідтримка», що передбачає виплату 1 тис. грн українцям, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, і незабаром кошти почнуть надходити на картки громадян, заявив заступник керівника Офісу Президента України Ростислав Шурма.
20 Грудня, 2021 р., 14:32
Сьогодні, 20 грудня 2021 року, завітав Святий Миколай до вихованців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шаргородської міської ради. До святкування долучився міський голова Володимир Барецький, щиросердечно привітав дітей з прийдешнім святом та побажав бути чемними весь наступний рік, відмінно навчатися, щоб були слухняними, щоб дорослі могли пишатися кожною дитиною, яка проживає   в Шаргородській громаді.
20 Грудня, 2021 р., 14:28
«Зима – це пауза в музиці, але під час паузи музиканти налаштовують свої струни, щоб підготуватися до майбутнього виступу. Коли в театрі опускається завіса, люди зайняті за лаштунками, готуючись до виступу.
20 Грудня, 2021 р., 11:16
Хочете захистити підлітка від важкого перебігу COVID-19?