20 Грудня, 2021 р., 11:02
Жмеринське районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області застерігає та нагадує елементарні правила безпеки на воді та під час зимової риболовлі:
20 Грудня, 2021 р., 10:47
18 грудня 2021 року в м.Ямпіль відбувся Чемпіонат Вінницької області з дзюдо.
20 Грудня, 2021 р., 10:38
18 грудня поточного року  у м.Козятин відбувся Чемпіонат Вінницької області з футзалу серед дівчат.
20 Грудня, 2021 р., 08:16
Прекрасне свято це у грудні,  приносить віру в чудеса....
20 Грудня, 2021 р., 08:07
День Святого Миколая - це найбажаніший день у році для дітлахів, день зустрічі з мріями та подарунками. Свято дитинства й щедрості. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво та здійснення заповітної мрії. Не стало виключенням святкування свята Миколая і в цьому році.
20 Грудня, 2021 р., 08:03
16 грудня в приміщенні ГО «Родина Кольпінга » м.Шаргород  відбувся шефський концерт учнів та викладачів Шаргородської школи мистецтв ім. М.Леонтовича  для дітей з особливими потребами.
19 Грудня, 2021 р., 08:05
Шановні шаргородці! Дорогі діти! Щиро вітаю Вас із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, яке приходить до нас, як добра зимова казка.
17 Грудня, 2021 р., 13:05
Сьогодні, 17 грудня 2021 року, в Шаргородській міській територіальній громаді з робочим візитом перебував голова Вінницької обласної Ради  Вячеслав Соколовий.
17 Грудня, 2021 р., 11:51
День Святого Миколая ? радісне свято, з якого розпочинається новорічно-різдвяна пора! Цей день ще з дитинства є особливим для кожного, адже він сповнений очікуванням справжніх чудес та здійсненням заповітних мрій! Кожна дитина сподівається на маленьке диво і саме в силах дорослих втілити його в життя!
17 Грудня, 2021 р., 10:18
Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України проводять  Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ