Новини
28 Лютого, 2023 р., 13:43
Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.
27 Лютого, 2023 р., 15:59
Триває потік внутрішньо переміщених осіб у більш безпечні регіони. Консультації щодо безкоштовного поселення в центральних регіонах надаються на гарячих лініях в областях.
27 Лютого, 2023 р., 15:17
#Захищайсвоїх: Вакцинуйте дітей від кору, дифтерії, правцю, поліомієліту та інших небезпечних хвороб!
27 Лютого, 2023 р., 13:47
Шановні мешканці Шаргородської міської територіальної громади! Завтра 28 лютого 2023 року з 09:00 до 16:00 включно буде призупинено подачу питної води в зв’язку із проведенням ремонтно-профілактичних робіт водонапірної вежі, що забезпечує питною водою частину мікрорайону «Посьолок» та м.Шаргород.
27 Лютого, 2023 р., 12:56
Під час дії правового режиму воєнного стану особливої важливості набувають питання оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, зокрема, для тих, хто перемістився з тимчасово окупованої території України.
27 Лютого, 2023 р., 12:51
24 лютого на черговій 37 сесії обласної Ради 8 скликання депутати вирішили спрямувати Звернення до Президента Сполучених Штатів Америки, Прем’єр-міністра Великої Британії, Президента Французької Республіки, Федерального канцлера Німеччини, Президента Республіки Польща, Президента Литовської Республіки, Президента Латвійської Республіки, Президента Естонської Республіки, Прем’єр-міністра Держави Ізраїль, Організації Об’єднаних Націй, країн-членів НАТО та Європейського Союзу, всієї міжнародної спільноти щодо надання військової і гуманітарної допомоги Україні.
24 Лютого, 2023 р., 17:02
Сьогодні Шаргородщина попрощалась із Захисником України Володимиром Магдюком, 14.09.1967 року народження, з міста Шаргород.
24 Лютого, 2023 р., 14:03
#ЗахищайСвоїх: Захистіть свою дитину - зробіть щеплення від поліо!
24 Лютого, 2023 р., 10:52
Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області доводить до відома суб’єктів насінництва, що при відведенні насінницьких ділянок необхідно враховувати перехресний тип запилення деяких культур:
24 Лютого, 2023 р., 09:07
Тіло воїна ЗСУ Володимира Магдюка привезуть до рідного дому в місті Шаргород сьогодні, 24 лютого 2023 року, орієнтовно о 10.00 год.. Просимо жителів громади зустріти Героя з усіма відповідними почестями.